2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová knihovna v ulici Skálova, Turnov
Beschreibung: Provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je výstavba nové bezbariérové budovy knihovny, včetně připojení rozvodů elektro, vodovodu, kanalizace a telekomunikačního vedení. Před započetím stavby bude provedena demolice stávajících objektů.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212330 Bau von Bibliotheken, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001