2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Voedingsmiddelen t.b.v. Firda
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de levering van voedingsmiddelen en horecatoebehoren ten behoeve van de horeca-leerbedrijven en interne cateringvoorzieningen die Opdrachtgever in eigen beheer exploiteert op haar onderwijslocaties. Zie het aanbestedingsdocument voor aanvullende informatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000