2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba fotovoltaické elektrárny v areálu Nemocnice Havířov vč. rekonstrukce střech
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaické elektrárny na střechách vybraných objektů v areálu sídla Nemocnice Havířov, příspěvková organizace. Jedná se o instalaci fotovoltaických panelů panelů, svedení DC napětí do střídačů ochranu vnitřní technologie před přepětím a vyvedení výkonu do rozvaděčů NN v dotčených objektech na přípojnice MDO. Na střechách objektů bude instalováno celkem 300 ks fotovoltaických panelů o jmenovitém výkonu 460 Wp. Celkový výkon FVE je 135,26 kWp. Před instalací fotovoltaických panelů bude provedena rekonstrukce dotčených střech. Všechny stávající objekty mají plochou střechu, na které jsou řešeny stavební úpravy. Stavební úpravy zasahují do střešních konstrukcí, u kterých bude provedena nová střešní krytina fólie PVC-P klasifikace BroofT3. Stávající krytiny budou demontovány. Dle typu objektu se tyto stavební úpravy liší. U Budovy O, M1, M2, L, V3, V4 bude provedená výměna souvrství skladby střechy vč. střešní krytiny z důvodu dlouhodobého zatékání. U budovy T7 bude provedena nová střešní krytina, stávající bude demontována. Součástí stavebních dodávek je rekonstrukce balkónů na objektu O.
Interne Kennung: P24V00000289
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261910 Dachreparatur, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09331000 Solarbatterien