2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba objektu dětské skupiny v obci Tobolka
Beschreibung: Řešeným objektem je novostavba objektu dětské skupiny v katastrálním území Tobolka. Navrhovaný objekt má obdélníkový půdorysný tvar a k jeho jihozápadnímu rohu přiléhá přestřešení vstupu ve tvaru písmene „L“. Objekt má zastavěnou plochou cca 170 m2. Jedná se o nepodsklepený, jednopodlažní objekt s nevyužívaným podkrovním prostorem na polovině objektu. Rozměry domu jsou navrženy cca 16,5 × 9 m (hlavní objekt – včetně přesahu střechy) a 5,8 × 5,12 m (přestřešení vstupu). Spolu s objektem budou na pozemku investora realizovány i doplňkové stavby nezbytné pro fungování objektu a provozu dětské skupiny. Jedná se o objekt sjezdu, zpevněné plochy, přípojka NN, datová přípojka, vodovod, osazení nepropustné jímky a retenčních nádrží na přečištěnou a dešťovou vodu a vsakovacího tělesa. Dále pak vymezení prostoru pro parkování a popelnici, oplocení, vjezdovou bránu a vchodovou branku. Dále dojde k osazení zahradního domku (systémová stavba dostupná v běžných hobbymarketech), prvků dětského hřiště, odpočinkových prvků (lavičky, odpadkové koše apod.). Pozemek bude nově oplocen. Oplocení nebude vyšší než 2,0 m. Oplocení bude provedeno pomocí klasického poplastovaného (drátěného) pletiva s podhrabovými deskami. Výjimku tvoří jižní strana pozemku (směrem ke krajské komunikaci – silnici III. třídy), zde bude vyhotoven plot z betonových tvárnic. Betonový plot bude mít podezdívku výšky max. 0,75 m nad úrovní přilehlého terénu. V rozteči max. 2,5 m pak budou vystavěny sloupky výšky 1,0 m. Výplň mezi sloupky bude provedena jako bezúdržbová, z plastových plotovek v imitaci dřeva (materiál WPC). Sjezd z příjezdové komunikace (z pozemku parc. č. 165/1) bude mít po dobu provádění stavby štěrkový povrch z kameniva frakce 16/32. Před dokončením stavby bude sjezd upraven zámkovou dlažbou mezi betonové obrubníky, dle níže uvedeného popisu a dle výkresové dokumentace. Zpevněné plochy na oplocené části pozemku parc. č. 41/8 budou z převážné většiny řešeny ze zámkové dlažby v pochozí skladbě (pro chodníky a prostor vymezený pro popelnice), či ve skladbě pro zátěž automobily do 3,5 t (pro pojezdové plochy). Parkovací stání budou provedena z plastových pevných zatravňovacích tvárnic (musí být použity tvárnice vhodné pro pojezdové plochy).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: DS2025/26