See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regiocoördinator Toerisme gemeente Berkelland
Beschreibung: Inhuur regiocoördinator via Achterhoek Toerisme t.b.v. lokale toeristische promotie en marketing. Stichting Achterhoek Toerisme (STAT) is dé regionale marketingorganisatie voor de Achterhoek. De werkwijze met betrekking tot het mede inzetten STAT voor de lokale taken, waarbij de directe link wordt gelegd met regionale campagnes en producten, biedt overduidelijk meerwaarde. Door inzet van een medewerker van een ander (marketing)bureau, zouden wij deze input van wat regionaal speelt in lokale uitingen, en vice versa de input van Berkellandse bedrijven, organisaties, evenementen, arrangementen etc. missen in regionale campagnes. Tevens zal het werken met een tweede bureau minder flexibel en efficiënt zijn en hogere kosten met zich meebrengen. Daarom gaan wij een overeenkomst voor de periode van 4 jaar met de mogelijkheid tot jaarlijkse verlenging aan met de STAT. Het betreft de inhuur van een regiocoördinator via de Stichting Achterhoek Toerisme voor een bedrag van ca. € 70.000 per jaar. We gaan een 4-jarig contract sluiten met de mogelijkheid tot verlenging.
Interne Kennung: BL 2026-03 EK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75125000 Administrative Dienste im Bereich Fremdenverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Inhuur regiocoördinator via Achterhoek Toerisme t.b.v. lokale toeristische promotie en marketing. Het betreft de inhuur van een regiocoördinator via de Stichting Achterhoek Toerisme voor een bedrag van ca. € 70.000 per jaar. We gaan een 4-jarig contract sluiten met de mogelijkheid tot verlenging.
Interne Kennung: 1