2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31137444: het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van RWS Zee & Delta, district Zuid
Beschreibung: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van Rijkswaterstaat Zee & Delta, district Zuid
Interne Kennung: 31137444
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten, 48921000 Automatisierungssystem, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. Zie tekst bij de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen.