213750-2025 - Ergebnis
Tschechien – Hebezeuge und Fördermittel – Průmyslová mobilní platforma s kolaborativním průmyslovým ramenem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrůmyslová mobilní platforma s kolaborativním průmyslovým ramenem
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka průmyslového mobilního robotu (platformy) kombinovaného s kolaborativním průmyslovým ramenem. Součástí plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti a zaškolení obsluhy v rozsahu 16 hodin (2 pracovní dny).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung161/2024/Pob