2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i integracja systemu HIS z wdrożeniem oraz interfejs wymiany digitalizowanej dokumentacji medycznej z repozytorium Centrum e-Zdrowia, z wdrożeniem i szkoleniami użytkowników, KPO.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i integracja systemu HIS z wdrożeniem oraz interfejs wymiany digitalizowanej dokumentacji medycznej z repozytorium Centrum e-Zdrowia, z wdrożeniem i szkoleniami użytkowników, w ramach KPO nr KPOD.07.03-IP.10-0124/25/KPO/1662/2025/479. Szczegółowe informacje zawiera opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.