2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten (chauffeurs en beladers) t.b.v. de GAD
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een Overeenkomst voor de inhuur van uitzendkrachten op uitzendbasis ten behoeve van de Grondstoffen- en Afvalstoffendienst (GAD) van Regio Gooi en Vechtstreek. Het betreft uitzendkrachten, die door Opdrachtgever worden ingezet als belader en/of chauffeur voor het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van inzameling van afval en grondstoffen. De gemiddelde inzet bedraagt naar verwachting 15 tot 25 uitzendkrachten per dag
Interne Kennung: DOC-25013737
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kan verlengd worden