2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport van residu en bodemas
Beschreibung: Met deze openbare Europese aanbesteding heeft AEB tot doel het sluiten van overeenkomsten voor: Perceel 1: Het transport van residu van de Scheidingsinstallatie naar de AVI. Perceel 2: Het transport van bodemas van de AVI opslagbunker naar het AEB terrein.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Transport residu scheidingsinstallatie
Beschreibung: Transport van residu vanaf de scheidingsinstallatie van de opdrachtgever naar de stortvloer van de verbrandingsinstallatie van de opdrachtgever.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Transport bodemas
Beschreibung: Transport van circa 340.000 ton bodemas per jaar van de AVI-opslagbunker naar het AEB-terrein.