2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów bezpieczeństwa w SPZZOZ w Nisku poprzez rozwój usług cyfrowych
Beschreibung: Rozbudowa systemów bezpieczeństwa w SPZZOZ w Nisku poprzez rozwój usług cyfrowych. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z treścią formularza ofertowego – załącznik nr 2 do SWZ, formularza cenowego – załącznik nr 3 do SWZ, szczegółowym zakresem przedmiotowym, który został określony w opisie przedmiotu zamówienia i parametrach technicznych–Załączniki nr: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ oraz wymaganiami zawartymi w SWZ. Pozostałe warunki zamówienia określone zostały w załączniku do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: Z.II.260.011.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 79212000 Betriebsprüfung, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem, konfiguracją i instalacją
Beschreibung: Pakiet 1. Dostawa sprzętu i oprogramowania wraz z wdrożeniem, konfiguracją i instalacją. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Modernizacja istniejącej platformy internetowej / serwisu Szpitala ,w celu poprawy dostępności cyfrowej (WCAG 2.1), z dedykowanymi funkcjonalnościami zwiększającymi dostęp do informacji oraz procesów obsługi pacjenta (np. e-rejestracja, pobieranie wyników, e-formularze)
Beschreibung: Pakiet 2. Modernizacja istniejącej platformy internetowej / serwisu Szpitala ,w celu poprawy dostępności cyfrowej (WCAG 2.1), z dedykowanymi funkcjonalnościami zwiększającymi dostęp do informacji oraz procesów obsługi pacjenta (np. e-rejestracja, pobieranie wyników, e-formularze). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego obejmująca dostawę licencji na specjalistyczne oprogramowanie do obsługi jednostki medycznej
Beschreibung: Pakiet 3. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego obejmująca dostawę licencji na specjalistyczne oprogramowanie do obsługi jednostki medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Oprogramowanie do centralnego zarządzania infrastrukturą IT, zasobami , oprogramowaniem, licencjami, użytkownikami, hasłami ( 207 licencji)
Beschreibung: Pakiet 4. Oprogramowanie do centralnego zarządzania infrastrukturą IT, zasobami , oprogramowaniem, licencjami, użytkownikami, hasłami ( 207 licencji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Opracowanie kompleksowej dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania w tym szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla kadry kierowniczej oraz pozostałej kadry biurowej i medycznej
Beschreibung: Pakiet 5. Opracowanie kompleksowej dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania w tym szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla kadry kierowniczej oraz pozostałej kadry biurowej i medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Wykonanie końcowego audytu bezpieczeństwa, potwierdzającego realizację działań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa szpitala wraz z opracowaniem raportu
Beschreibung: Pakiet 6. Wykonanie końcowego audytu bezpieczeństwa, potwierdzającego realizację działań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa szpitala wraz z opracowaniem raportu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7. Zakup systemu PACS/RIS wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: Pakiet 7. Zakup systemu PACS/RIS wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1g do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72263000 Software-Implementierung