2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy chlorynu sodu w ilości 12 ton
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chlorynu sodu w ilości 12 ton (zakup) (dalej jako „Produkt”) przeznaczonego do wytwarzania dwutlenku chloru - dezynfekanta stosowanego do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, transportem Wykonawcy do Stacji Uzdatniania Wody Będzin ul. Siemońska 45, 42-500 Będzin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej zwaną SWZ). 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 1 Załącznika nr 5 do SWZ – tj. w Charakterystyce Produktu. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung: 745884-2024
Interne Kennung: FZP/321/57/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chlorynu sodu w ilości 12 ton (zakup) (dalej jako „Produkt”) przeznaczonego do wytwarzania dwutlenku chloru - dezynfekanta stosowanego do wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, transportem Wykonawcy do Stacji Uzdatniania Wody Będzin ul. Siemońska 45, 42-500 Będzin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 1 Załącznika nr 5 do SWZ – tj. w Charakterystyce Produktu. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Menge: 12 Tonnen