See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Medische laboratoriumonderzoeken en CITO DJI 2025
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbestedingsprocedure betreft Medische laboratoriumonderzoeken, CITO diensten, POCT-onderzoeken en (Bij)scholen en certificeren.
Interne Kennung: 403643
Zentrale Elemente des Verfahrens: DJI heeft ervoor gekozen om de procedure voor sociale en andere specifieke diensten toe te passen. Op deze aanbestedingsprocedure zijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3 Aanbestedingswet 2012 van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschreibung: Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschreibung: Medische laboratoriumonderzoeken, CITO diensten, POCT-onderzoeken en (Bij)scholen en certificeren.
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Perceel C
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Perceel D
Interne Kennung: 4-3
Los: LOT-0005
Titel: Perceel E
Interne Kennung: 5-4
Los: LOT-0006
Titel: Perceel F
Interne Kennung: 6-5