See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Střešní fotovoltaická elektrárna pro SŠ řemesel Frýdek-Místek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) na střechách vytipovaných staveb vlastněných zadavatelem, související instalační a stavební práce, až po zapojení FVE do odběrného místa zadavatele a celkové uvedení FVE do provozu. Předmětem veřejné zakázky je konkrétně dodávka a instalace: • FVE na Budově A – SŠ řemesel Frýdek-Místek – FVE 78,1 kWp • FVE na Budově jídelny – SŠ řemesel Frýdek-Místek – FVE 124,3 kWp • FVE na Budově C – SŠ řemesel Frýdek-Místek – FVE 82,5 kWp Současně zadavatel poptává rekonstrukci střechy a výměnu střešní krytiny na budově C v souladu se stavebním povolením, které vydal Magistrát Města Frýdku-Místku dne 24. 6. 2024 pod č. j. MMFM 115430/2024. V podrobnostech je předmět plnění veřejné zakázky popsán v projektové dokumentaci, která je přílohou č. 6 - 8 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Veřejná zakázka na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Střešní fotovoltaická elektrárna pro SŠ řemesel Frýdek-Místek
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z důvodu nepříznivých klimatických podmínek byla stavba od 8. 12. 2025 do 1. 2. 2026 přerušena. V této době nebylo možno pokračovat v pracích dle harmonogramu výstavby, aniž by došlo k porušení bezpečnostních předpisů a technologických norem pro výstavbu. Proto se konečný termín předání a převzetí díla posunul na 8. 3. 2026. S ohledem na nutné vícepráce a méněpráce a z důvodu vyššího objemu stavebních prací a potřebných technologických lhůt pro provedení stavebních prací na střeše budovy „C" smluvní strany dále v souladu s čl. IV. odst. 3 písm. d) Smlouvy o dílo (který odpovídá vyhrazené změně závazku dle čl. 3.9 zadávací dokumentace k veřejné zakázce) prodlužují dobu plnění dle čl. IV. odst. 1 Smlouvy o dílo ve znění jejích dodatků o 47 dní, což odpovídá době nezbytně nutné pro vícepráce upravené tímto dodatkem. Lhůta pro provedení díla v čl. IV. odst. 1 Smlouvy o dílo tak nově činí celkem 197 dní.