2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konektivita základních škol Rumburk
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka. Konektivita základních škol Rumburk je zaměřena na modernizaci ICT infrastruktury škol dle Standardu konektivity škol. Zahrnuje vybudování nové LAN a Wi-Fi sítě, serverovny, firewallu, systémů pro správu identit, logování, zálohování a antivirové ochrany. Cílem je vytvořit bezpečné a funkční digitální prostředí pro výuku a rovný přístup všech žáků k moderním vzdělávacím technologiím. Veřejná zakázka je rozdělena na samostatné části následovně: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola U Nemocnice, Rumburk Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola Tyršova, Rumburk Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Vojtěcha Kováře, Rumburk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 72700000 Computernetze, 72300000 Datendienste, 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola U Nemocnice, Rumburk
Beschreibung: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola U Nemocnice, Rumburk
Interne Kennung: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola U Nemocnice, Rumburk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72700000 Computernetze, 72300000 Datendienste, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Vojtěcha Kováře, Rumburk
Beschreibung: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Vojtěcha Kováře, Rumburk
Interne Kennung: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Vojtěcha Kováře, Rumburk
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola Tyršova, Rumburk
Beschreibung: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola Tyršova, Rumburk
Interne Kennung: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola Tyršova, Rumburk