See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków oraz środków dezynfekujących na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 696254-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 98
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 105