213973-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Pątnów w latach 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy Pątnów w latach 2026-2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie gminy Pątnów i wyposażenie ich w pojemniki lub worki na odpady, wg uzgodnienia z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz wyposażenie go w odpowiednie pojemniki do gromadzenia odpadów, a ponadto obsługa systemu mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie gminy Pątnów zgodnie z harmonogramem, jeden raz w roku, objętego niniejszym zamówieniem, wystawionych przed posesję. Szacuje się, że w okresie realizacji zamówienia zostanie zebranych 2348 Mg odpadów (tj. ok. 1174 Mg/rok). Zamawiający informuje, że jest to ilość odpadów, którą należy przyjąć do obliczeń i sporządzenia oferty. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Projekt umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji oraz wznowień.