See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetleniowej na terenie Miasta i Gminy Młynary.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego, kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Młynary w porze od zmierzchu do świtu, to jest podjęcie wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym obszarze, w tym utrzymanie i konserwacja infrastruktury oświetleniowej, przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury Wykonawcy oraz funkcjonalnie powiązanego z infrastrukturą Wykonawcy majątku Zamawiającego.
Interne Kennung: RG.271.5.2025.MS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Zamawiającego Gminy Młynary, poprzez oświetlenie ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych we wskazanym terenie, w porze od zmierzchu do świtu oraz podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na tym obszarze, przy wykorzystaniu infrastruktury własnej oraz Zamawiającego. Zamawiający zobowiązany jest do zaspakajania zbiorowych potrzeb wspólnoty, między innymi w zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną.