2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de Accountantsdiensten van de Aanbestedende dienst optimaal en duurzaam in te vullen. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese openbare aanbesteding. Voor deze procedure is gekozen aangezien de raming van deze opdracht boven de drempel van Europees aanbesteden valt. Het doel is om een overeenkomst aan te gaan met een gecertificeerde accountant t.b.v. de accountantscontrole. Daarnaast zal de accountant een natuurlijke adviesfunctie vervullen voor de Raad van Toezicht, het College van Bestuur en de controller. De huidige uitgaven en de raming inclusief bekostigingscontrole voor de controle op de jaarrekening en hierboven beschreven verantwoordingen, subsidie en projectcontroles bedragen circa € 80.000,- per jaar, (inclusief BTW) gebaseerd op het prijspeil 2024.
Interne Kennung: NUO25ACC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomst gaat in voor het boekjaar 2025 en heeft een looptijd van vier boekjaren met daarna de optie van eenmaal een optionele verlenging voor de boekjaren 2029 tot en met 2032, onder gelijkblijvende condities en voorwaarden van de Opdrachtgever en voor de overeengekomen prijs van de Opdrachtnemer, na wederzijdse overeenstemming tussen partijen