See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla jednostek organizacyjnych Gminy Kielce, gminnych instytucji kultury i spółek prawa handlowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup przez okres 24 miesięcy energii elektrycznej czynnej o standardowych parametrach jakościowych, określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne oraz rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego i rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną, dla punktów poboru energii elektrycznej wymienionych w Załączniku 1.1 do SWZ (obiekty kubaturowe jednostek organizacyjnych Gminy Kielce, gminnych instytucji kultury i spółek prawa handlowego) i w Załączniku 1.2 do SWZ (oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna i pozostałe odbiory) – odbiory Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach. 2. Szczegółowe zestawienie punktów poboru energii elektrycznej wraz z wybranymi przez Zamawiającego grupami taryfowymi, szacunkowym rocznym zużyciem energii elektrycznej czynnej i wykazem mocy zamówionej dla każdego punktu poboru energii elektrycznej określono w Załączniku nr 1.1 do SWZ i w Załączniku nr 1.2 do SWZ. 3. Łączna ilość energii elektrycznej czynnej w okresie obowiązywania umowy (24 miesiące) wynosi: 54 917,20 MWh, w tym: dla obiektów kubaturowych – 37 780,83 MWh, dla odbiorów Miejskiego Zarządu Dróg (oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna i pozostałe odbiory) – 17 136,37 MWh. 4. Zamówienie zostało podzielone na dwie Części: Część I – Zakup energii elektrycznej do obiektów kubaturowych Część II - Zakup energii elektrycznej: oświetlenie uliczne, sygnalizacja świetlna i inne odbiory 5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawierają: 1) wzór umowy na Część I – stanowiący Załącznik nr 3.1 do SWZ, 2) wzór umowy na Część II – stanowiący Załącznik nr 3.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 663703-2024
Interne Kennung: AK-V.271.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zakup energii elektrycznej do obiektów kubaturowych
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej czynnej dla obiektów kubaturowych wymienionych w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Zestawienie punktów poboru energii i szacunkowego zużycia energii elektrycznej za okres 12 miesięcy w jednostkach organizacyjnych Gminy Kielce, gminnych instytucjach kultury i spółkach prawa handlowego. Obiekty kubaturowe. Część I dotyczy 866 punktów poboru energii elektrycznej (na dzień ogłoszenia postępowania przetargowego) , dla których szacunkowa ilość zużytej energii elektrycznej w okresie trwania umowy (24 miesiące) wynosi 37 780,83 MWh. Moc zamówiona: 16 401 kW. Grupy taryfowe: C11, C12a, C21, C22a, C22b, B21, B22 i B23. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera wzór umowy na Część I – stanowiący Załącznik nr 3.1 do SWZ. Planowane zużycie energii elektrycznej stanowi jedynie wartość szacunkową. W trakcie trwania Umowy ilość ta może ulec zmianie. Faktyczne zużycie energii elektrycznej czynnej uzależnione będzie wyłącznie od rzeczywistych potrzeb. Niezależnie od wielkości zużycia Wykonawca zobowiązany jest w każdym przypadku stosować zaoferowane w przetargu ceny jednostkowe określone w Załącznikach 2.2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na dodatkowym zakupie przez Zamawiającego energii elektrycznej, w ramach grup taryfowych określonych w Załączniku nr 3 do wzoru Umowy, stanowiącego Załącznik nr 3.1 do SWZ, w ilości nie przekraczającej 20% ceny sprzedaży brutto, o której mowa w § 5 ust. 1 Umowy, w przypadku wykorzystania przez Zamawiającego przewidywanej w umowie ilości energii elektrycznej lub gdy należne Wykonawcy wynagrodzenie miałoby przewyższyć kwotę brutto, określoną w §5 ust. 1 Umowy.