2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Czarnków
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Czarnków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miasta Czarnków. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających do wysokości 50% wartości zamówienia. Zamówienie uzupełniające zostanie udzielone w przypadku zwiększenia strumienia zbieranych i zagospodarowanych odpadów komunalnych (m.in. odpadów wielkogabarytowych, sprzętu elektronicznego, odpady budowlane i rozbiórkowe, tekstyliów i odzieży – obowiązek selektywnej zbiórki od 2025 r.) z powodu trudności w oszacowaniu ilości i wzrostu liczby mieszkańców deklarujących chęć pozbycia się odpadów, zwiększenia ilości koszy ulicznych i na psie odchody na nowo remontowanych obszarach miasta i obszarach zgłaszanych przez mieszkańców lub przekroczenia wartości nominalnej umowy.