See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen van Brandweerzone Vlaamse Ardennen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De diensten hebben betrekking op de CPV-codes: - 66510000-8 - Verzekeringsdiensten Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 7 TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Percelen De opdracht is opgedeeld in 6 percelen: - Perceel 1: Arbeidsongevallenverzekeringen - Perceel 2: Burgerrechtelijke aansprakelijkheid (incl. aansprakelijkheid voor bestuurders) - Perceel 3: Brandverzekering en verzekering “alle risico’s” - Perceel 4: Verzekeringen van voertuigen en omnium dienstverplaatsingen - Perceel 5: Bescherming digitale risico’s - Perceel 6: Rechtsbijstand In deze eerste stap van de procedure kan men zich kandidaat stellen voor één of meerdere percelen. De kandidaat vermeldt voor welk perceel of percelen hij zich kandidaat stelt op het formulier voor aanvraag tot deelneming. De kandidaat is niet verplicht zich voor elk perceel een kandidatuur in te dienen. De aanbesteder heeft het recht om één of meerdere percelen niet te gunnen en eventueel opnieuw te gunnen op dezelfde of op andere wijze. Het aantal percelen dat kan worden gegund aan één kandidaat is niet beperkt. Het aantal kandidaten dat per perceel kan worden geselecteerd is evenmin beperkt.
Interne Kennung: 2024/005bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/005bis - 1
Beschreibung: Arbeidsongevallenverzekeringen en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024/005bis - 2
Beschreibung: Burgerrechtelijke aansprakelijkheid (incl. aansprakelijkheid voor bestuurders)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2024/005bis - 3
Beschreibung: Brandverzekering en verzekering “alle risico’s”
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2024/005bis - 4
Beschreibung: Verzekeringen van voertuigen en omnium dienstverplaatsingen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2024/005bis - 5
Beschreibung: Bescherming digitale risico’s
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2024/005bis - 6
Beschreibung: Rechtsbijstand
Interne Kennung: 6