214127-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Tanks, Sammelbehälter und Container; Heizkörper und Heizkessel für Zentralheizungen – „START Zelený agro s.r.o. - Technologie pro využití druhotných surovin – nové vyhlášení“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„START Zelený agro s.r.o. - Technologie pro využití druhotných surovin – nové vyhlášení“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka zásobníku sypkých hmot, zásobníku kameniva. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění, instalace, integrace a uvedení zařízení do provozu v rámci stávajícího provozu objednatele vč. zkušebního provozu (příp. zkoušky zařízení v místě plnění), • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44600000 Tanks, Sammelbehälter und Container; Heizkörper und Heizkessel für Zentralheizungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611000 Tanks
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - zásobník sypkých hmot
BeschreibungPředmětem této části zakázky je dodávka zásobníku sypkých hmot. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění, instalace, integrace a uvedení zařízení do provozu v rámci stávajícího provozu objednatele vč. zkušebního provozu (příp. zkoušky zařízení v místě plnění), • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 1 - zásobník sypkých hmot
LosLOT-0002
TitelČást 2 - zásobník kameniva
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka zásobníku kameniva. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění, instalace, integrace a uvedení zařízení do provozu v rámci stávajícího provozu objednatele vč. zkušebního provozu (příp. zkoušky zařízení v místě plnění), • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 2 - zásobník kameniva