214138-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen – KO/L/12/26/LB/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu proktologii
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKO/L/12/26/LB/MM Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu proktologii
BeschreibungPrzyjęcie obowiązków wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie proktologii w Poradni Proktologicznej mieszczącej się w Regionalnej Przychodni Specjalistycznej we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 105 na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001