See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń na potrzeby Pracowni Biologii Molekularnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą na potrzeby Pracowni Biologii Molekularnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 49/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - System do przechowywania i krioprezerwacji prób biologicznych - Ultra zamrażarka
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- Zestaw do elektroforezy poziomej i pionowej z zasilaczami
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3- Czytnik płytek z fluorescencją
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4- Spektrofotometr
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5- Waga laboratoryjna
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6- System wizualizacji żeli
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7- Sprzęt laboratoryjny stanowiący wyposażenie 10 stanowisk pracy studentów
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8- Wirówka typu mini-spin
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9- Wirówka z wymiennymi blokami
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Autoklaw
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11- Termocykler typu Real-Time PCR
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12- Termocykler z gradientem temperatury
Interne Kennung: Część nr 12