214169-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – QKD zařízení pro páteř CZQCI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelQKD zařízení pro páteř CZQCI
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 14 ks párů QKD ( Quantum Key Distibution) zařízení. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00001173
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., zákon o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP25V00001382