2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa paliw płynnych : oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej 98, w formie bezgotówkowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy paliw pędnych, odpowiadających Polskim Normom - oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej 98 (E5), w formie bezgotówkowej, w szacowanej ilości: ON – 261 000 litrów, Pb 98 – 300 litrów. 2. Wykonawca musi zagwarantować możliwość realizacji zamówienia w co najmniej 2 stacji paliw zlokalizowanej nie dalej niż 10 km od każdej lokalizacji Zamawiającego oraz lokalizacji ZRM: a) Siedziba: 81-394 Gdynia, ul. Żwirki i Wigury 14, b) Podstacja: 81-179 Gdynia, ul. Białowieska 1, c) ZRM Orłowo, 81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 175, d) ZRM Witomino, 81-646 Gdynia, ul. Niska 26, e) ZRM Karwiny, 81-577 Gdynia, ul. Krzemowa 4, f) ZRM Chylonia, 81-007 Gdynia, ul. Chylońska 227, g) ZRM Wiczlino, 81-577 Gdynia, ul. Księżycowa 35, h) ZRM Dębogórze, 81-198 Dębogórze, ul. Pomorska 18. Wykaz stacji paliw Wykonawcy potwierdzający spełnienie warunku w ust. 2 stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić także możliwość realizacji przedmiotu zamówienia we wszystkich stacjach paliw na terenie Polski wg aktualnych potrzeb Zamawiającego. Roczne zużycie paliwa przez Zamawiającego wynosi około: olej napędowy ON – 87 000 litrów oraz benzyna bezołowiowa 98 (E5) – 100 litrów. W związku z tym, że ilość dostaw paliwa uzależniona jest od bieżących potrzeb Zamawiającego, Zamawiający zastrzega, iż ilość paliwa podana w niniejszym punkcie jest ilością szacunkową/orientacyjną, podaną w celu prawidłowego określenia wartości jednostkowych zamówienia. Z uwagi na to, ilość paliwa określona w niniejszym punkcie może ulec zmianie, wynagrodzenie Wykonawcy płatne będzie wg. rzeczywistej ilości zakupionego paliwa. 4. Aktualna ilość samochodów Zamawiającego wynosi 17, Ilość ta może ulec zmianie w trakcie obowiązywania umowy. 5. Olej napędowy (ON) będzie tankowany bezpośrednio do zbiorników pojazdów Zamawiającego, natomiast benzyna bezołowiowa Pb 98 będzie tankowana do kanistrów Zamawiającego na stacjach paliwowych Wykonawcy, sukcesywnie, w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego. 6. Sprzedaż paliwa powinna odbywać się bezgotówkowo, na podstawie „karty paliwowej” (17 sztuk kart paliwowych), wystawionych na numer rejestracyjny samochodu oraz 2 karty paliwowe wystawione uniwersalnie. Karty muszą być zabezpieczone kodem PIN. 7. Wykonawca wystawi duplikat karty w przypadku jej zgubienia. 8. Wykonawca wyda nowe karty w przypadku zakupu nowych samochodów przez Zamawiającego. 9. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego utraty karty Wykonawca zapewni jej blokadę w całej sieci stacji paliw. 10. Każde bezgotówkowe tankowanie będzie rejestrowane u Wykonawcy. 11. Pełny monitoring transakcji (data, miejsce, ilość, rodzaj paliwa, cena 1 litra paliwa, wartość zakupu paliwa, numer rejestracyjny tankowanego samochodu). Wyniki monitoringu udostępniane Zamawiającemu przynajmniej raz w miesiącu, jako załącznik do faktury.
Interne Kennung: ZP/PN/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001