2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby pro Domov Korýtko, příspěvkovou organizaci
Beschreibung: 4.1 Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní zajištění úklidových služeb pro Zadavatele na období 3 let vč. dodávek veškerého souvisejícího materiálu a úklidových prostředků. 4.2 Pro vyloučení všech pochybností Zadavatel upřesňuje, že součástí předmětu plnění veřejné zakázky nejsou dodávky papírového programu (tj. papírové utěrky, ručníky, kapesníky, ubrousky, toaletní papír). Papírový program zajišťuje Zadavatel. 4.3 Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky a její specifikace je vymezena v této Zadávací dokumentaci a jejích dílčích přílohách, zejm. v Příloze č. 2 této Zadávací dokumentace – Závazném návrhu Smlouvy o poskytování služeb (dále jen „Závazný návrh Smlouvy“) a jeho přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 39830000 Reinigungsmittel, 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UKLID_KORYTKO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si podle § 100 odst. 1 a odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změny závazku. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a závazném návrhu Smlouvy.