214266-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Allgemeine und berufliche Bildung – Taalonderwijs Oekraïners
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTaalonderwijs Oekraïners
BeschreibungMet deze aanbesteding wenst de gemeente Kampen één Opdrachtnemer per 1 september 2025 te contracteren voor het formele taalonderwijs aan Oekraïners. Opdrachtnemer biedt in ieder geval de volgende opleidingen aan: Nederlands als tweede taal (NT2) op de volgende niveaus: A1-A2 en B1-B2. Dit betekent dat de taallessen verzorgd moeten worden door NT2-gecertificeerde docenten en dat de Opdrachtnemer een erkend diploma aan de deelnemers kan verstrekken. 1
Interne Kennung24.K.132
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDeze opdracht valt onder de zogenoemde Sociale en andere Specifieke Diensten (SAS-dienst). Bij een opdrachtwaarde hoger dan € 750.000,- moet een SAS-dienst Europees worden aanbesteed. De gemeente Kampen Overschrijdt de drempelwaarde van € 750.000,- excl. BTW.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht, 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet verzorgen van taallessen aan Oekraïners. 1
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Raamovereenkomst wordt aangegaan voor bepaalde tijd, te weten voor de duur van 2 jaar, en loopt vanaf 1-9-2025 tot en met 31-8-2027.