See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz zamieszkałych okresowo na terenie Gminy Maciejowice w 2026 i 2027 roku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie posegregowanych w systemie pojemnikowo – workowym od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości niezamieszkałych wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odbioru i zagospodarowania w ramach niniejszej umowy wynosi 1200 Mg w 2026 roku oraz 1200 Mg w 2027 roku. Gmina Maciejowice w ramach systemu nie przewiduje odbierania odpadów wytworzonych w ramach prowadzenia działalności gospodarczej. Usługa obejmuje również zapewnienie przez Wykonawcę dojazdu do punktów trudno dostępnych – drogi leśne, drogi gruntowe - poprzez zorganizowanie odpowiednich środków transportu, które umożliwią odbiór odpadów z punktów adresowych o problematycznej lokalizacji.
Vorherige Bekanntmachung: 691726-2025
Interne Kennung: RI.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów w 2026 i 2027 r.
Interne Kennung: RI.271.18.2025.1