214301-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauerzeugnisse – Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Części I - XII
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Części I - XII
BeschreibungPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub „Pzp”.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I: Dostawa odrzwi obudowy chodnikowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Dostawa kształtowników
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część II: Dostawa kształtowników" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III: Dostawa stojaków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część III: Dostawa stojaków" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV: Dostawa strzemion obudowy chodnikowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część IV: Dostawa strzemion obudowy chodnikowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część IV
LosLOT-0005
TitelCzęść V: Dostawa strzemion N-M27 z śrubami hakowymi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część V: Dostawa strzemion N-M27 z śrubami hakowymi" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część V
LosLOT-0006
TitelCzęść VI: Dostawa rozpór stałych do obudowy chodnikowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część VI: Dostawa rozpór stałych do obudowy chodnikowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część VI
LosLOT-0007
TitelCzęść VII: Dostawa rozpór regulowanych do obudowy chodnikowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część VII: Dostawa rozpór regulowanych do obudowy chodnikowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część VII
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII: Dostawa okładziny żelbetowej do obudowy chodnikowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część VIII: Dostawa okładziny żelbetowej do obudowy chodnikowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część VIII
LosLOT-0009
TitelCzęść IX: Dostawa okładziny stalowej profilowanej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część IX: Dostawa okładziny stalowej profilowanej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część IX
LosLOT-0010
TitelCzęść X: Dostawa siatki zgrzewanej zaczepowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część X: Dostawa siatki zgrzewanej zaczepowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część X
LosLOT-0011
TitelCzęść XI: Dostawa stóp podporowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część XI: Dostawa stóp podporowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część XI
LosLOT-0012
TitelCzęść XII: Dostawa zestawów naprawczych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy pn.: „Dostawa materiałów do wzmocnienia wyrobisk górniczych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część XII: Dostawa zestawów naprawczych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-CZOK-0010/26 Część XII