See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cardiovasculair stelsel 2026
Beschreibung: Toelichting: De levering dient te gebeuren in deelleveringen op de verschillende locaties van de ziekenhuizen welke mededingen aan deze overheidsopdracht. De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van: - AZ Delta - AZ West - AZ Zeno Zie bijlage welke ziekenhuizen aan welke percelen zullen deelnemen. Leveringsplaatsen: AZ Oostende, Gouwelozestraat 100 te 8400 Oostende AZ Delta, Deltalaan 1 te 8800 Roeselare AZ West, Iepersesteenweg 100 te 8630 Veurne AZ Zeno, Kalvekeetdijk 260 te 8300 Knokke-Heist
Interne Kennung: PPP0QP-273/6049/AZO_APO_Cardiovasculair_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acetazolamide
Beschreibung: Acetazolamide
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Adenosine
Beschreibung: Adenosine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Amiodaron
Beschreibung: Amiodaron
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Bumetanide
Beschreibung: Bumetanide
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Cangrelor
Beschreibung: Cangrelor
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Clonidine
Beschreibung: Clonidine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 6_6
Los: LOT-0007
Titel: Digoxine
Beschreibung: Digoxine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 7_7
Los: LOT-0008
Titel: Dobutamine
Beschreibung: Dobutamine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 8_8
Los: LOT-0009
Titel: Flecainide
Beschreibung: Flecainide
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 9_9
Los: LOT-0010
Titel: Furosemide
Beschreibung: Furosemide
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 10_10
Los: LOT-0011
Titel: Fytomenadion
Beschreibung: Fytomenadion
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 11_11
Los: LOT-0012
Titel: Heparine lot 1
Beschreibung: Heparine lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 12_12
Los: LOT-0013
Titel: Heparine lot 2
Beschreibung: Heparine lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 13_13
Los: LOT-0014
Titel: Idarucizumab
Beschreibung: Idarucizumab
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 14_14
Los: LOT-0015
Titel: Isoprenaline
Beschreibung: Isoprenaline
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 15_15
Los: LOT-0016
Titel: Isosorbidedinitraat
Beschreibung: Isosorbidedinitraat
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 16_16
Los: LOT-0017
Titel: Labetalol
Beschreibung: Labetalol
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 17_17
Los: LOT-0018
Titel: Levosimendan
Beschreibung: Levosimendan
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 18_18
Los: LOT-0019
Titel: Metoprolol
Beschreibung: Metoprolol
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 19_19
Los: LOT-0020
Titel: Milrinon
Beschreibung: Milrinon
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 20_20
Los: LOT-0021
Titel: Nicardipine
Beschreibung: Nicardipine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 21_21
Los: LOT-0022
Titel: Nimodipine
Beschreibung: Nimodipine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 22_22
Los: LOT-0023
Titel: Norepinefrine waterstoftartraat (lot 1)
Beschreibung: Norepinefrine waterstoftartraat (lot 1)
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 23_23
Los: LOT-0024
Titel: Norepinefrine waterstoftartraat (lot 2)
Beschreibung: Norepinefrine waterstoftartraat (lot 2)
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 24_24
Los: LOT-0025
Titel: Papaverine
Beschreibung: Papaverine
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 25_25
Los: LOT-0026
Titel: Polidocanol
Beschreibung: Polidocanol
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 26_26
Los: LOT-0027
Titel: Protaminesulfaat
Beschreibung: Protaminesulfaat
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 27_27
Los: LOT-0028
Titel: Tenecteplase
Beschreibung: Tenecteplase
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 28_28
Los: LOT-0029
Titel: Tirofiban
Beschreibung: Tirofiban
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 29_29
Los: LOT-0030
Titel: Tranexaminezuur
Beschreibung: Tranexaminezuur
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 30_30
Los: LOT-0031
Titel: Urapidil
Beschreibung: Urapidil
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 31_31
Los: LOT-0032
Titel: Urokinase
Beschreibung: Urokinase
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 32_32
Los: LOT-0033
Titel: Acenocoumarol oraal
Beschreibung: Acenocoumarol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 33_33
Los: LOT-0034
Titel: Acetazolamide oraal
Beschreibung: Acetazolamide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 34_34
Los: LOT-0035
Titel: Acetylsalicylzuur oraal
Beschreibung: Acetylsalicylzuur oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 35_35
Los: LOT-0036
Titel: Amiodaron oraal
Beschreibung: Amiodaron oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 36_36
Los: LOT-0037
Titel: Amlodipine oraal
Beschreibung: Amlodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 37_37
Los: LOT-0038
Titel: Amlodipine + Valsartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Amlodipine + Valsartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 38_38
Los: LOT-0039
Titel: Apixaban oraal
Beschreibung: Apixaban oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 39_39
Los: LOT-0040
Titel: Atenolol oraal
Beschreibung: Atenolol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 40_40
Los: LOT-0041
Titel: Atenolol + Chloortalidon oraal
Beschreibung: Atenolol + Chloortalidon oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 41_41
Los: LOT-0042
Titel: Atorvastatine oraal
Beschreibung: Atorvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 42_42
Los: LOT-0043
Titel: Bempedoïnezuur
Beschreibung: Bempedoïnezuur
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 43_43
Los: LOT-0044
Titel: Bempedoïnezuur + Ezetimibe
Beschreibung: Bempedoïnezuur + Ezetimibe
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 44_44
Los: LOT-0045
Titel: Bisoprolol oraal
Beschreibung: Bisoprolol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 45_45
Los: LOT-0046
Titel: Bisoprolol + Hydrochloorthiazide oraal lot 1
Beschreibung: Bisoprolol + Hydrochloorthiazide oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 46_46
Los: LOT-0047
Titel: Bisoprolol + Hydrochloorthiazide oraal lot 2
Beschreibung: Bisoprolol + Hydrochloorthiazide oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 47_47
Los: LOT-0048
Titel: Bisoprolol + Perindopril oraal
Beschreibung: Bisoprolol + Perindopril oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 48_48
Los: LOT-0049
Titel: Bumetanide oraal
Beschreibung: Bumetanide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 49_49
Los: LOT-0050
Titel: Candesartan oraal
Beschreibung: Candesartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 50_50
Los: LOT-0051
Titel: Candesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Candesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 51_51
Los: LOT-0052
Titel: Captopril oraal
Beschreibung: Captopril oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 52_52
Los: LOT-0053
Titel: Carvedilol oraal
Beschreibung: Carvedilol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 53_53
Los: LOT-0054
Titel: Chloortalidon oraal
Beschreibung: Chloortalidon oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 54_54
Los: LOT-0055
Titel: Clonidine oraal
Beschreibung: Clonidine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 55_55
Los: LOT-0056
Titel: Clopidogrel oraal lot 1
Beschreibung: Clopidogrel oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 56_56
Los: LOT-0057
Titel: Clopidogrel oraal lot 2
Beschreibung: Clopidogrel oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 57_57
Los: LOT-0058
Titel: Colestyramine oraal
Beschreibung: Colestyramine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 58_58
Los: LOT-0059
Titel: Dabigatran oraal
Beschreibung: Dabigatran oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 59_59
Los: LOT-0060
Titel: Digoxine oraal
Beschreibung: Digoxine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 60_60
Los: LOT-0061
Titel: Diltiazem oraal lot 1
Beschreibung: Diltiazem oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 61_61
Los: LOT-0062
Titel: Diltiazem oraal lot 2
Beschreibung: Diltiazem oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 62_62
Los: LOT-0063
Titel: Diltiazem oraal lot 3
Beschreibung: Diltiazem oraal lot 3
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 63_63
Los: LOT-0064
Titel: Diosmine + Hesperidine oraal
Beschreibung: Diosmine + Hesperidine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 64_64
Los: LOT-0065
Titel: Edoxaban oraal
Beschreibung: Edoxaban oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 65_65
Los: LOT-0066
Titel: Etilefrine oraal
Beschreibung: Etilefrine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 66_66
Los: LOT-0067
Titel: Ezetimibe oraal
Beschreibung: Ezetimibe oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 67_67
Los: LOT-0068
Titel: Ezetimibe + Atorvastatine oraal
Beschreibung: Ezetimibe + Atorvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 68_68
Los: LOT-0069
Titel: Ezetimibe + Rosuvastatine oraal
Beschreibung: Ezetimibe + Rosuvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 69_69
Los: LOT-0070
Titel: Ezetimibe + Simvastatine oraal
Beschreibung: Ezetimibe + Simvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 70_70
Los: LOT-0071
Titel: Fenofibraat oraal
Beschreibung: Fenofibraat oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 71_71
Los: LOT-0072
Titel: Fenprocoumon oraal
Beschreibung: Fenprocoumon oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 72_72
Los: LOT-0073
Titel: Flecainide oraal lot 1
Beschreibung: Flecainide oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 73_73
Los: LOT-0074
Titel: Flecainide oraal lot 2
Beschreibung: Flecainide oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 74_74
Los: LOT-0075
Titel: Furosemide oraal
Beschreibung: Furosemide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 75_75
Los: LOT-0076
Titel: Furosemide + Amiloride oraal
Beschreibung: Furosemide + Amiloride oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 76_76
Los: LOT-0077
Titel: Indapamide oraal
Beschreibung: Indapamide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 77_77
Los: LOT-0078
Titel: Irbesartan oraal
Beschreibung: Irbesartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 78_78
Los: LOT-0079
Titel: Irbesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Irbesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 79_79
Los: LOT-0080
Titel: Isosorbidedinitraat oraal
Beschreibung: Isosorbidedinitraat oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 80_80
Los: LOT-0081
Titel: Ivabradine oraal
Beschreibung: Ivabradine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 81_81
Los: LOT-0082
Titel: Labetalol oraal
Beschreibung: Labetalol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 82_82
Los: LOT-0083
Titel: Lercanidipine oraal
Beschreibung: Lercanidipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 83_83
Los: LOT-0084
Titel: Lisinopril oraal
Beschreibung: Lisinopril oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 84_84
Los: LOT-0085
Titel: Lisinopril + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Lisinopril + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 85_85
Los: LOT-0086
Titel: Losartan oraal
Beschreibung: Losartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 86_86
Los: LOT-0087
Titel: Losartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Losartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 87_87
Los: LOT-0088
Titel: Methyldopa oraal
Beschreibung: Methyldopa oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 88_88
Los: LOT-0089
Titel: Metoprolol oraal lot 1
Beschreibung: Metoprolol oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 89_89
Los: LOT-0090
Titel: Metoprolol oraal lot 2
Beschreibung: Metoprolol oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 90_90
Los: LOT-0091
Titel: Metoprolol + Felodipine oraal
Beschreibung: Metoprolol + Felodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 91_91
Los: LOT-0092
Titel: Molsidomine oraal
Beschreibung: Molsidomine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 92_92
Los: LOT-0093
Titel: Moxonidine oraal
Beschreibung: Moxonidine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 93_93
Los: LOT-0094
Titel: Nebivolol oraal
Beschreibung: Nebivolol oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 94_94
Los: LOT-0095
Titel: Nebivolol + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Nebivolol + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 95_95
Los: LOT-0096
Titel: Nifedipine oraal
Beschreibung: Nifedipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 96_96
Los: LOT-0097
Titel: Nimodipine oraal
Beschreibung: Nimodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 97_97
Los: LOT-0098
Titel: Olmesartan oraal
Beschreibung: Olmesartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 98_98
Los: LOT-0099
Titel: Olmesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Olmesartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 99_99
Los: LOT-0100
Titel: Olmesartan + Amlodipine oraal
Beschreibung: Olmesartan + Amlodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 100_100
Los: LOT-0101
Titel: Olmesartan + Amlodipine + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Olmesartan + Amlodipine + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 101_101
Los: LOT-0102
Titel: Perindopril oraal
Beschreibung: Perindopril oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 102_102
Los: LOT-0103
Titel: Perindopril + Amlodipine oraal
Beschreibung: Perindopril + Amlodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 103_103
Los: LOT-0104
Titel: Perinodopril + Indapamide oraal
Beschreibung: Perinodopril + Indapamide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 104_104
Los: LOT-0105
Titel: Perindopril + Indapamide + Amlodipine oraal
Beschreibung: Perindopril + Indapamide + Amlodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 105_105
Los: LOT-0106
Titel: Piracetam oraal
Beschreibung: Piracetam oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 106_106
Los: LOT-0107
Titel: Prasugrel oraal
Beschreibung: Prasugrel oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 107_107
Los: LOT-0108
Titel: Pravastatine oraal
Beschreibung: Pravastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 108_108
Los: LOT-0109
Titel: Propafenon oraal
Beschreibung: Propafenon oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 109_109
Los: LOT-0110
Titel: Propranolol oraal lot 1
Beschreibung: Propranolol oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 110_110
Los: LOT-0111
Titel: Propranolol oraal lot 2
Beschreibung: Propranolol oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 111_111
Los: LOT-0112
Titel: Propranolol oraal lot 3
Beschreibung: Propranolol oraal lot 3
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 112_112
Los: LOT-0113
Titel: Ramipril oraal
Beschreibung: Ramipril oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 113_113
Los: LOT-0114
Titel: Rivaroxaban oraal
Beschreibung: Rivaroxaban oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 114_114
Los: LOT-0115
Titel: Rosuvastatine oraal
Beschreibung: Rosuvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 115_115
Los: LOT-0116
Titel: Sacubitril + Valsartan oraal
Beschreibung: Sacubitril + Valsartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 116_116
Los: LOT-0117
Titel: Simvastatine oraal
Beschreibung: Simvastatine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 117_117
Los: LOT-0118
Titel: Sotalol oraal lot1
Beschreibung: Sotalol oraal lot1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 118_118
Los: LOT-0119
Titel: Sotalol oraal lot 2
Beschreibung: Sotalol oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 119_119
Los: LOT-0120
Titel: Spironolacton oraal lot 1
Beschreibung: Spironolacton oraal lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 120_120
Los: LOT-0121
Titel: Spironolacton oraal lot 2
Beschreibung: Spironolacton oraal lot 2
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 121_121
Los: LOT-0122
Titel: Terazosine oraal
Beschreibung: Terazosine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 122_122
Los: LOT-0123
Titel: Ticagrelor oraal
Beschreibung: Ticagrelor oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 123_123
Los: LOT-0124
Titel: Torasemide oraal
Beschreibung: Torasemide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 124_124
Los: LOT-0125
Titel: Valsartan oraal
Beschreibung: Valsartan oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 125_125
Los: LOT-0126
Titel: Valsartan + Amlodipine oraal
Beschreibung: Valsartan + Amlodipine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 126_126
Los: LOT-0127
Titel: Valsartan + Hydrochloorthiazide oraal
Beschreibung: Valsartan + Hydrochloorthiazide oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 127_127
Los: LOT-0128
Titel: Verapamil oraal
Beschreibung: Verapamil oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 128_128
Los: LOT-0129
Titel: Warfarine oraal
Beschreibung: Warfarine oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 129_129
Los: LOT-0130
Titel: Tranexaminezuur oraal
Beschreibung: Tranexaminezuur oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 130_130
Los: LOT-0131
Titel: Kalium chloride oraal
Beschreibung: Kalium chloride oraal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 131_131
Los: LOT-0132
Titel: Nitroglycerine transdermaal
Beschreibung: Nitroglycerine transdermaal
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 132_132
Los: LOT-0133
Titel: Fondaparinux
Beschreibung: Fondaparinux
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 133_133
Los: LOT-0134
Titel: Aprotinine 3000KIE/ml + Fibrinogeen 91mg/ml + Calciumchloride 4,44mg/ml + Trombine 4IE/ml
Beschreibung: Aprotinine 3000KIE/ml + Fibrinogeen 91mg/ml + Calciumchloride 4,44mg/ml + Trombine 4IE/ml
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 134_134
Los: LOT-0135
Titel: Aprotinine 3000KIE/ml +Bloedstollingsfactor XIII >= 10IE/ml + Fibrinogeen 91mg/ml + Calciumchloride 4,44mg/ml + Trombine 500IE/ml
Beschreibung: Aprotinine 3000KIE/ml +Bloedstollingsfactor XIII >= 10IE/ml + Fibrinogeen 91mg/ml + Calciumchloride 4,44mg/ml + Trombine 500IE/ml
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 135_135
Los: LOT-0136
Titel: Fibrinogeen + Trombine epilaes. medic. spons
Beschreibung: Fibrinogeen + Trombine epilaes. medic. spons
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 136_136
Los: LOT-0137
Titel: LMWH lot 1
Beschreibung: LMWH lot 1
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 137_137
Los: LOT-0138
Titel: LMWH lot 2
Beschreibung: LMWH met volgende therapeutische indicaties: -Preventie van veneuze trombo-embolie bij hoog risicopatiënten -Preventie van coagulatie van het extracorporele circuit bij hemodialyse -Behandeling van diep veneuze trombose met of zonder longembolie -Behandeling van instabiele angor en myocardinfarct Equivalent LMWH toegestaan indien voldaan aan de therapeutische indicaties. Post 8: enkel noodzakelijk in te vullen in geval van nadroparine.
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 138_138
Los: LOT-0139
Titel: Factor VIII
Beschreibung: Factor VIII
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 139_139
Los: LOT-0140
Titel: Factor VIII + factor von Willebrand
Beschreibung: Factor VIII + factor von Willebrand
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 140_140
Los: LOT-0141
Titel: Protrombinecomplexconcentraat
Beschreibung: Protrombinecomplexconcentraat
Interne Kennung: AZO_APO_Cardiovasculair_2026 141_141