See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych - opatrunki specjalistyczne dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp.zo.o. w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych - opatrunów specjalistycznych dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp.zo.o. w podziale na zadania Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 654724-2025
Interne Kennung: EP/108/2025/ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 4