2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Zelów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 81 szt. instalacji fotowoltaicznych, w tym 67 szt. z magazynami energii; Część 2 – Pompy ciepła: 2) 69 szt. pomp ciepła. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne Kennung: PI.042.9.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 81 szt. instalacji fotowoltaicznych, w tym 67 szt. z magazynami energii
Interne Kennung: PI.042.9.6.2024 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Pompy ciepła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 2 – Pompy ciepła: 2) 69 szt. pomp ciepła.
Interne Kennung: PI.042.9.6.2024 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen