2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa systemu telewizji dozorowej CCTV w budynkach oraz na terenie wokół budynków Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i 6
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń, wykonanie niezbędnych robót budowlanych oraz uruchomienie systemu telewizji dozorowej CCTV w budynkach oraz na terenie wokół budynków Sądu Okręgowego w Płocku przy pl. Gabriela Narutowicza 4 i 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa. 2. Wykonawca udzieli: 1) 25 – letniej gwarancji systemowej producenta, obejmującą całą część transmisyjną „miedzianą i światłowodową” wraz z kablami krosowymi licząc od daty zakończenia odbioru końcowego przedmiotu umowy; 2) minimum 60 miesięcy gwarancji na pozostałe zamontowane urządzenia, wykonane prace i zastosowane w wykonaniu tych prac materiały, licząc od daty zakończenia odbioru końcowego przedmiotu umowy. Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji na pozostałe zamontowane urządzenia oraz wykonane prace, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”. 3. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami wzoru umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: OG.262.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 w zw. z art. 138 ust. 1 i 63 ust. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 30 dni jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, a oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32234000 Fernsehkameras im Kurzschlussbetrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333100 Videorecorder, 32323500 Video-Überwachungssystem, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001