2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tribuut Belastingcentrum WOZ Waarderingsysteem
Beschreibung: Verlenging overeenkomst WOZ-waarderingssysteem met Ortec Finance voor 2 jaar (2027-2028). Het systeem verzorgt de wettelijke WOZ-waardering voor de aangesloten gemeenten van Tribuut Apeldoorn. Verlenging noodzakelijk vanwege technische afhankelijkheid huidige systeem en gelijktijdig toetredingsproject twee nieuwe gemeenten. Begin 2028 start Europese aanbesteding nieuw systeem. Geschatte contractwaarde: € 240.000,- per jaar, ca. € 490.000,- (inclusief indexatie) voor 2 jaar
Interne Kennung: TB-2026-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verlenging overeenkomst WOZ-waarderingssysteem met Ortec Finance voor 2 jaar (2027-2028). Het systeem verzorgt de wettelijke WOZ-waardering voor de aangesloten gemeenten van Tribuut Belastingcentrum. Verlenging noodzakelijk vanwege technische afhankelijkheid huidige systeem en gelijktijdig toetredingsproject twee nieuwe gemeenten. Begin 2028 start Europese aanbesteding nieuw systeem. Geschatte contractwaarde: € 240.000,- per jaar, ca. € 490.000,- (inclusief indexatie) voor 2 jaar
Interne Kennung: 1