See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i urządzeń na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą sprzętu i urządzeń w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 131/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i urządzeń na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.- (część nr 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą sprzętu i urządzeń w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. ( część nr 1)
Interne Kennung: 131/2026/PN/DZP ( część nr 1)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i urządzeń na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.- (część nr 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą sprzętu i urządzeń w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. ( część nr 2)
Interne Kennung: 131/2026/PN/DZP ( część nr 2)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu i urządzeń na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.- (część nr 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą sprzętu i urządzeń w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. ( część nr 3)
Interne Kennung: 131/2026/PN/DZP ( część nr 3)