See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lin stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 284-1
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa lin stalowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 284-1. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 775425-2025
Interne Kennung: 702501502
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44311000 Litzendraht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702601635
Beschreibung: EFMETAL Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702601635
Los: LOT-0002
Titel: 702601634
Beschreibung: FHU STALHURT MARIAN MIKŁUSZKA
Interne Kennung: 702601634
Los: LOT-0003
Titel: 702601637
Beschreibung: PETEK I WSPÓLNICY Sp. z o.o. Sp. k.
Interne Kennung: 702601637
Los: LOT-0004
Titel: 702601636
Beschreibung: PMT POLSKA Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702601636