2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy akcesoriów komputerowych oraz materiałów informatyki i łączności w latach 2026-27; sprawa nr 4/ZP/2026
Beschreibung: Sukcesywne dostawy akcesoriów komputerowych oraz materiałów informatyki i łączności w latach 2026-27 w okresie 12 miesięcy; sprawa numer 4/ZP/2026 w trzech częściach: część I - akcesoria komputerowe - 270 pozycji; część II - materiały informatyki i łączności - 156 pozycji; Część III - nośniki danych i środki czyszczące - 39 pozycji.
Interne Kennung: 4/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 uPzp - składanie ofert używa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - akcesoria komputerowe w 270 pozycjach
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) akcesoriów komputerowych na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem w latach 2026-27 w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wykorzystania środków finansowych (w zależności co nastąpi pierwsze).
Interne Kennung: 4/ZP/2026 Cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Menge: 270 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Materiały informatyki i łączności w 156 pozycjach
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) materiałów informatyki i łączności w latach 2026-27 na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania środków finansowych (w zależności co nastąpi pierwsze).
Interne Kennung: 4/ZP/2026 Cz. II
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Menge: 156 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Nośniki danych i środków czyszczących w 39 pozycjach
Beschreibung: Sukcesywne dostawy (partiami) nośników danych i środków czyszczących w latach 2026-27 na żądanie Zamawiającego zgodnie ze złożonym zamówieniem w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub do wyczerpania środków finansowych (w zależności co nastąpi pierwsze).
Interne Kennung: 4/ZP/2026 Cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Menge: 39 Stück