214425-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w łącznej ilości szacunkowej do 8 000 Mg, z podziałem na dwie części po maksymalnie 4 000 Mg każda. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwa odrębne zamówienia częściowe: 1) Część nr 1 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w minimalnym zakresie 50% szacunkowej ilości odpadów, tj.: – 2 000 Mg odpadów. Pozostała część zamówienia będzie realizowana w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. W przypadku niewykorzystania maksymalnej ilości odpadów Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. 2) Część nr 2 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w minimalnym zakresie 50% szacunkowej ilości odpadów, tj.: – 2 000 Mg odpadów. Pozostała część zamówienia będzie realizowana w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. W przypadku niewykorzystania maksymalnej ilości odpadów Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i w zależności od potrzeb Zamawiającego może ulec zmniejszeniu. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikała będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego.
Interne KennungPN/4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w łącznej ilości szacunkowej do 8 000 Mg, z podziałem na dwie części po maksymalnie 4 000 Mg każda. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwa odrębne zamówienia częściowe: 1) Część nr 1 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w minimalnym zakresie 50% szacunkowej ilości odpadów, tj.: – 2 000 Mg odpadów. Pozostała część zamówienia będzie realizowana w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. W przypadku niewykorzystania maksymalnej ilości odpadów Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu.
Interne KennungPN/4/2026 część nr 1
Menge4 000 Tonnen
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w łącznej ilości szacunkowej do 8 000 Mg, z podziałem na dwie części po maksymalnie 4 000 Mg każda. Odpad będzie przekazywany w formie nie rozdrobnionej, luzem, z workami foliowymi. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na dwa odrębne zamówienia częściowe: 1) Część nr 2 - sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji, w ilości do 4 000 Mg. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w minimalnym zakresie 50% szacunkowej ilości odpadów, tj.: – 2 000 Mg odpadów. Pozostała część zamówienia będzie realizowana w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. W przypadku niewykorzystania maksymalnej ilości odpadów Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu.
Interne KennungPN/4/2026 część nr 2