See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systemy zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Systemy zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa. Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4.1 i 4.2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić instruktaż wskazanych pracowników Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 119509-2026
Interne Kennung: DZP.281.10A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający wyznaczył 15 dniowy termin składania ofert. Jest to spowodowane pilną potrzebą udzielenia zamówienia a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Środki KPO (Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności) to forma bezzwrotnego wsparcia finansowego oraz pożyczek pochodzących z unijnego instrumentu NextGenerationEU, ustanowionego po pandemii COVID-19. Źródło finansowania KPO: Unia Europejska, w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (RRF – Recovery and Resilience Facility) w której został zobowiązany do zakończenia realizacji do 31 maja 2026r. W związku z faktem iż wartość szacunkowa w/w zamówienia przekracza progi unijne, gdzie Zamawiający zmuszony jest zachować dłuższe terminy publikacji ogłoszenia, ale również np. na wezwanie do dostarczenia dokumentów, podpisanie umowy (10 dni), przeprowadzenie postępowania w normalnym trybie uniemożliwiłoby wykorzystanie dotacji i dokonanie zakupów, a tym samym wiązało się z istotną szkodą dla interesu publicznego. Zamawiający zmuszony jest skrócić termin składania ofert zgodnie z ww. przepisem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu bezpieczeństwa poczty elektronicznej z 3 letnim wsparciem i opieką serwisową 5h/miesiąc
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu bezpieczeństwa poczty elektronicznej z 3 letnim wsparciem i opieką serwisową 5h/miesiąc. Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić instruktaż wskazanych pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: System Antywirusowy wraz z ochroną EDR dla wszystkich stanowisk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu antywirusowego wraz z ochroną EDR dla wszystkich stanowisk. Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4.2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić instruktaż wskazanych pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 2