2. Verfahren
Verfahren
Titel: CMS
Beschreibung: De opdracht betreft de ontwikkeling, implementatie en de hosting van een website met een onderliggend Content Management Systeem (CMS), samen ‘het platform’ te noemen. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Meer informatie vind u in de leidraad. De omvang van de opdracht bedraagt ca. € 800.000 exclusief btw. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1