214505-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laserdrucker – Vybavení nové školy na Komenského náměstí – tiskárny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení nové školy na Komenského náměstí – tiskárny
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka a instalace tiskáren do nové základní školy na Komenského náměstí. Předmětem zakázky je také uvedení této techniky do provozu, její instalace v této škole, a zároveň likvidace odpadu. Předmět veřejné zakázky je specifikován touto textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména technickou specifikací, rozpočtem a kupní smlouvou, které tvoří přílohy této textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“).
Interne KennungVZ 15/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ 15/2025