See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en exotenbestrijding in provinciale waterlopen en omliggende vallei/overstromingsgebieden - dienstjaar 2026-2027
Beschreibung: Bijzonder bestek voor onderhoud en exotenbestrijding in provinciale waterlopen en omliggende vallei/overstromingsgebieden in de provincie Antwerpen. De opdracht omvat het maaien van waterlopen, graslanden, overstromingsgebieden, oevers en rietvegetaties, het snoeien en afzetten van houtkanten/hagen, het afzetten van hout in overstromingsgebieden, het knotten van bomen, manueel onderhoud in en langs waterlopen, exotenbestrijding in en langs waterlopen, en het ingrijpen op beverdammen.
Interne Kennung: DWBO-2025-0002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DWBO-2025-0002 - 1
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DWBO-2025-0002 - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DWBO-2025-0002 - 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DWBO-2025-0002 - 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DWBO-2025-0002 - 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DWBO-2025-0002 - 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DWBO-2025-0002 - 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DWBO-2025-0002 - 8
Interne Kennung: 8
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DWBO-2025-0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: zie opdrachtdocument
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8