214596-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Betten – Dodávka a montáž vybavení interiéru (pečovatelská lůžka, matrace, noční stolky) Domova pro seniory Dobřichovice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž vybavení interiéru (pečovatelská lůžka, matrace, noční stolky) Domova pro seniory Dobřichovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky bude dodávka a montáž níže specifikovaného vybavení interiéru Domova, jakož i poskytnutí všech souvisejících dodávek a služeb (zejména zaměření místa plnění, uskladnění vybavení před transportem k Zadavateli, balení, doprava, nastěhování jednotlivých položek do konkrétních místností v místě plnění dle pokynů Zadavatele, sestavení, zapojení a zprovoznění celé dodávky, proškolení zaměstnanců Zadavatele v obsluze a používání předmětu plnění, likvidace odpadů s plněním veřejné zakázky souvisejících, dodání potřebných dokladů a certifikací, dodání návodů k obsluze v českém jazyce apod.). Konkrétně se co do jednotlivých poptávaných položek jedná o: a) 72 kusů pečovatelských lůžek, b) 2 kusy rotačních (laterálních) pečovatelských lůžek, c) 72 kusů hrazdy vzpřimovací, d) 74 kusů lampiček, e) 72 kusů matrací pasivních antidekubitních, f) 10 kusů matrací aktivních antidekubitních, g) 74 kusů nebo 2 kusy evakuačních podložek (v případě, že dodavatel nabídne pasivní antidekubitní matrace, které nedisponují funkcí pro evakuaci matrace i s pacientem – odnos matrace i s pacientem, požaduje Zadavatel dodání 74 kusů evakuačních podložek, naopak, v případě, že dodavatel nabídne pasivní antidekubitní matrace, které funkcí pro evakuaci matrace i s pacientem disponují (viz rovněž dokument Technická specifikace, který tvoří přílohu č. 1 vzorové Kupní smlouvy, která tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace), požaduje Zadavatel dodání pouze 2 kusů evakuačních podložek), h) 74 kusů pacientských nočních stolků.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192130 Motorisierte Betten, 33192110 Orthopädische Betten, 39143112 Matratzen, 39143123 Nachttische
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 39143123 Nachttische, 33192110 Orthopädische Betten, 33192130 Motorisierte Betten