See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2025 roku.
Beschreibung: 1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2025 roku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: a) CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I, b) CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II, c) CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez niniejszą SWZ, a w szczególności załączniki nr 7a, 7b i 7c a także projekty umów stanowiące załączniki nr 6a, 6b lub 6c do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 612994-2024
Interne Kennung: GKI 271.74.2024.G.Ch
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I
Interne Kennung: CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II
Interne Kennung: CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej
Interne Kennung: CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej