2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace MODERNIZACE ÚPRAVNY VODY ŠVAŘEC
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování dále uvedené kompletní projektové dokumentace a zajištění dále uvedených souvisejících inženýrských činností pro realizaci modernizace úpravny vody Švařec takto: - Zhotovení projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru (DS) pro I. etapu; - obstarání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru (SP) pro I. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru (DS) pro II. etapu; - obstarání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru (SP) pro II. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, nejde-li o stavbu rodinného domu nebo stavbu pro rodinnou rekreaci (DPS) pro I. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, nejde-li o stavbu rodinného domu nebo stavbu pro rodinnou rekreaci (DPS) pro II. etapu - technická pomoc v zadávacím řízení na výběr Zhotovitele I. etapy a II. etapy stavby (HN); - výkon autorského dohledu při realizaci I. etapy a II stavby (AD). Podrobný rozsah výše uvedených součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je uveden v textu SMLOUVY. Více informací je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Modernizaci úpravny vody Švařec STUDIE a zadavatel rozdělili na dvě etapy, pro které budou vždy zpracovány dále uvedené části veřejné zakázky, takto: I. etapa návrh opatření, která povedou ke zvýšení zabezpečenosti výroby pitné vody a budou reagovat na současný a budoucí vývoj kvality surové vody. Technologická linka bude doplněna: · úpravy na přítoku surové vody – regulace pro průtok 100 l/s, řešení elektrárny, paralelně druhá turbína 100–600 l/s · doplnění prvního separačního stupně - flotace DAF, · rekonstrukce ozonizace, · rekonstrukce filtrů s GAU včetně osazení drenážního systému, vystrojení všech 10 filtrů GAU (nyní pouze 6) · doplnění UV záření, · doplnění větší vrstvy GAU – prodloužení doby kontaktu s GAU, · modernizace části dávkování chemikálií, · úpravy kalového hospodářství v souvislosti s doplněním prvního separačního stupně, · modernizace a doplnění řídícího systému úpravny vody, · rekonstrukce kotelny, . výměna a doplnění kontinuálních analyzátorů pro sledování kvality vody v rámci celé technologické linky, . rekonstrukce chlorového hospodářství (výroba a dávkování ClO2 a Cl2), · rekonstrukce VN rozvodny II. etapa zlepšení technické úrovně technologické linky úpravny vody. · rekonstrukce pískových filtrů včetně osazení drenážního systému a výměny trubních vedení, · rekonstrukce železobetonových konstrukcí všech technologických celků Ve II. etapě se předpokládá zachování výkonu úpravny vody do 1150 l/s. Technologie úpravny vody bude navržena tak, aby byl zabezpečen minimální výkon 100 l/s a současně reálný maximální výkon 1150 l/s. Požadavky na průběh rekonstrukce: Výkonové parametry · zachování minimálního výkonu úpravny 650 l/s po celou dobu rekonstrukce Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování dále uvedené kompletní projektové dokumentace a zajištění dále uvedených souvisejících inženýrských činností pro realizaci modernizace úpravny vody Švařec takto: - Zhotovení projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru (DS) pro I. etapu; - obstarání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru (SP) pro I. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o povolení záměru (DS) pro II. etapu; - obstarání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru (SP) pro II. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, nejde-li o stavbu rodinného domu nebo stavbu pro rodinnou rekreaci (DPS) pro I. etapu - zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby, nejde-li o stavbu rodinného domu nebo stavbu pro rodinnou rekreaci (DPS) pro II. etapu - technická pomoc v zadávacím řízení na výběr Zhotovitele I. etapy a II. etapy stavby (HN); - výkon autorského dohledu při realizaci I. etapy a II stavby (AD). Podrobný rozsah výše uvedených součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je uveden v textu SMLOUVY. Více informací je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1