214700-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego. 2. Zamówienie składa się z dwóch części: Część 1 zamówienia – komputery stacjonarne wraz z monitorami. Część 2 zamówienia – komputery mobilne wraz ze stacjami dokującymi. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy to 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ. 3. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy. 4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 9. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 10. Zamawiający w niniejszym postępowaniu wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowego środka dowodowego, o którym mowa w pkt 6.1.7. SWZ – dla części 1 (poz. 1,2,3) i/lub dla części 2 (poz.1,2,3).
Interne Kennung: IT-07-1.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237120 Computeranschlüsse, 30213300 Tischcomputer, 48620000 Betriebssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - część 1
Beschreibung: Część 1 zamówienia – komputery stacjonarne wraz z monitorami: 1. Komputer Mini PC - 102 szt. 2. Komputer stacjonarny - 191 szt. 3. Komputer stacjonarny wysokowydajny - 25 szt. 4. Monitor 24” – 634 szt. 5. Monitor 27” – 20 szt.
Interne Kennung: IT-07-1.271.5.2026 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237120 Computeranschlüsse, 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - część 2
Beschreibung: Część 2 zamówienia – komputery mobilne wraz ze stacjami dokującymi: 1. Komputer przenośny 15,6” – 16” - 616 szt. 2. Komputer przenośny wysokowydajny – 15 szt. 3. Komputer przenośny 14” – 20 szt. 4. Stacja dokująca – 210 szt.
Interne Kennung: IT-07-1.271.5.2026 - część 2