21473-2025 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Aufzugsanlagen – ND Brno – servis a opravy výtahů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelND Brno – servis a opravy výtahů
BeschreibungPředmětem zadávané veřejné zakázky je provádění údržby a oprav výtahů v budovách zadavatele. Zadavatel provozuje výtahy 3 různých výrobců (nebo právních nástupců původních výrobců). Zadavatel vychází z předpokladu, že výtahy vždy téhož výrobce jsou určitým způsobem specifické, a proto rozdělil veřejnou zakázku na 3 části. Obecně lze předmět plnění rozdělit takto (platí pro všechny části VZ): 1) Běžný servis, tj provádění pravidelné údržby a oprav vč. náhradních dílů (úhrada v rámci paušální ceny), odborné prohlídky a zkoušky a provedení z toho vyplývajících oprav, vyprošťování osob, provoz zákaznické linky 2) Provádění inspekčních prohlídek a z toho vyplývajících oprav (úhrada nad rámec paušální ceny) 3) Provádění generálních oprav (na základě objednávky) 4) Dodávka náhradních dílů pro opravy a generální opravy podle bodu 2) a 3) Přehled výtahů a jejich technické parametry jsou uvedeny v tabulce „Nabídkový formulář – ROZPOČET“ (samostatná tabulka pro každou část VZ). Více v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVýtahy skupina I
BeschreibungObecně lze předmět plnění rozdělit takto (platí pro všechny části VZ): 1) Běžný servis, tj provádění pravidelné údržby a oprav vč. náhradních dílů (úhrada v rámci paušální ceny), odborné prohlídky a zkoušky a provedení z toho vyplývajících oprav, vyprošťování osob, provoz zákaznické linky 2) Provádění inspekčních prohlídek a z toho vyplývajících oprav (úhrada nad rámec paušální ceny) 3) Provádění generálních oprav (na základě objednávky) 4) Dodávka náhradních dílů pro opravy a generální opravy podle bodu 2) a 3) Přehled výtahů a jejich technické parametry jsou uvedeny v tabulce „Nabídkový formulář – ROZPOČET“ (samostatná tabulka pro každou část VZ). Více v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelVýtahy skupina II
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelVýtahy skupina III
Interne Kennung3