214795-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków i środków dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków i środków dezynfekujących dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków oraz środków dezynfekujących na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung696254-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej zgodnie z opisem zamieszczonym w Załączniku Nr 1 do SWZ.
LosLOT-0048
TitelPakiet nr 48
LosLOT-0049
TitelPakiet nr 49
LosLOT-0052
TitelPakiet nr 52
LosLOT-0059
TitelPakiet nr 59